Zasklievanie balkónov, lódžií

Zasklievanie balkónov, lódžií po celom území Slovenska. Zasklením balkóna, či lódžie získate dodatočný priestor, rozšírite úžitkovú plochu bytu, znížte hluk, prašnosť  a znížite energetické náklady v priemere až o 20%. Váš balkón bude chránený pred poveternostnými vplyvmi, hlukom a prachom. Zasklený balkón, či lódžia je veľmi dobre využiteľná pri sušení prádla, keďže nesušíte vnútri v byte a tým pádom nie sú problémy s vnútornou vlhkosťou, získate dodatočný odkladací priestor a taktiež je tu možnosť realizácie letnej, či zimnej záhrady.

Kvalitné riešenie pre zasklenie balkónov, lódžií

Okná sa posúvajú na oba smery vďaka použitiu kvalitných nerezových ložísk. Špeciálne upevňovacie prvky zabraňujú otváraniu okien zvonku v dôsledku počasia, alebo neoprávneného prístupu a tak isto je to dostatočná ochrana pri hraní detí na balkóne.

  • systém zhotovený z hliníkových profilov s možnosťou výberu požadovanej farby.
  • možnosť výberu výplne
  • posuvné okná sa ľahko demontujú. Môžete ho jednoducho zložiť z vodiacej lišty, aby ste ho mohli vyčistiť a jednoducho ho znova  založiť.
  • vyhotovenie cenovej ponuky a zameranie zdarma
  • v prípade otázok nás neváhajte kontaktovať

Výplň zasklievacích systémov

  • Polykarbonátové platne – svojím vzhľadom a priehľadnosťou pripomínajú sklo alebo plexisklo. Na rozdiel od skla je však ľahký a odolný voči nárazom. Keďže ide prakticky o nerozbitný materiál, je ideálny ako plnohodnotná a z hľadiska bezpečnosti mimoriadne cenná náhrada klasického skla.
  • Klasické float 4mm-6mm sklo (číre, dymové, mliečne , stopsol a mnohé iné …..)
  • Izolačné dvojsklo 4+6+4 s možnosťou low-e skla (číre, dymové, mliečne , stopsol a mnohé iné …..)

Farebné prevedenie konštrukcie a rámov okien

Farba a povrchová úprava výplní závisí na Vás. Hliníkovú konštrukciu systému zasklenia lodžií štandardne dodávame v prírodnej hliníkovej farbe (eloxované). Na objednávku vám dodáme hliníkové konštrukcie v akejkoľvek farbe zo vzorkovníka RAL (komaxitované – vypaľovaný lak). Najžiadanejšou farbou je biela.

Kontaktujte nás

Momentálne tu nie sme. Môžete nám, ale poslať e-mail a my Vás oslovíme čo najskôr.

Sending

©2021 Copyright @ Robosi.sk 2019. All Right Reserved | Created by CREEO.SK - Tvorba web stránok, E-shopov, Affiliate projektov

Log in with your credentials

Forgot your details?